Karadeniz Teknik Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi313073100146
Bitki & Hayvan Bilimi260345370143119
Biyoloji & Biyokimya560176110000144
Çevre/Ekoloji78111833713922236
Çok Disiplinli3826931312092
Ekonomi & İşletme11011513160148
Farmakoloji & Toksikoloji90021000012
Fizik1504191000039
İmmunoloji1000000001
Kimya822210871110204
Klinik Tıp180086810455163
Malzeme Bilimi4272315520094
Matematik500100000015
Mikrobiyoloji1701153002038
Moleküler Biyoloji & Genetik4201420001288
Mühendislik19015151527636152474
Nörobilim & Davranış1000101000021
Psikiyatri0001000001
Psikoloji401160000021
Sanat & Beşeri Billimler130159000432
Sosyal Bilimler, Genel9603584131944228
Tarım Bilimleri464853185701142
Temel Bilimler, Genel3402307030076
Uzay Bilim1000000001
Yerbilimi74006550144153
Diğer5204424651422167
TOPLAM9913466980360417082312655
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Karadeniz Teknik Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi