Karadeniz Teknik Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi313073100146
Bitki & Hayvan Bilimi290345371143123
Biyoloji & Biyokimya570180110000149
Çevre/Ekoloji791118338131022239
Çok Disiplinli3826931312092
Ekonomi & İşletme12011713162153
Farmakoloji & Toksikoloji100021000013
Fizik1504201000040
İmmunoloji1000000001
Kimya882211171110213
Klinik Tıp190087811455166
Malzeme Bilimi4372325520096
Matematik500100000015
Mikrobiyoloji1701153002038
Moleküler Biyoloji & Genetik4201420001288
Mühendislik19515171547636152483
Nörobilim & Davranış1000101000021
Psikiyatri0001000001
Psikoloji401160000021
Sanat & Beşeri Billimler130169000433
Sosyal Bilimler, Genel9803584131944230
Tarım Bilimleri464853185801143
Temel Bilimler, Genel3502337030080
Uzay Bilim1000000001
Yerbilimi77006550144156
Diğer5206434651522171
TOPLAM10173470999361427484312712
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Karadeniz Teknik Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi