Karadeniz Teknik Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi333073100148
Bitki & Hayvan Bilimi290345371143123
Biyoloji & Biyokimya570180110000149
Çevre/Ekoloji801118338131022240
Çok Disiplinli3926931312093
Ekonomi & İşletme12011713162153
Farmakoloji & Toksikoloji100021000013
Fizik1704211100145
İmmunoloji1000000001
Kimya892211171110214
Klinik Tıp190087811455166
Malzeme Bilimi4372325520096
Matematik500100000015
Mikrobiyoloji1901153002040
Moleküler Biyoloji & Genetik4201420001288
Mühendislik19615171557736152486
Nörobilim & Davranış1000101000021
Psikiyatri0001000001
Psikoloji401160000021
Sanat & Beşeri Billimler130169000433
Sosyal Bilimler, Genel10103584131944233
Tarım Bilimleri464853185801143
Temel Bilimler, Genel3502337030080
Uzay Bilim1000000001
Yerbilimi800066110154167
Diğer5206434651522171
TOPLAM103334701002368437485322741
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Karadeniz Teknik Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi