Karadeniz Teknik Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi333073100148
Bitki & Hayvan Bilimi290345371143123
Biyoloji & Biyokimya570180110000149
Çevre/Ekoloji821128338131022243
Çok Disiplinli3926933312095
Ekonomi & İşletme12011713162153
Farmakoloji & Toksikoloji100031000014
Fizik1804211100146
İmmunoloji1000000001
Kimya912211171110216
Klinik Tıp200094911455175
Malzeme Bilimi46723365200101
Matematik500100000015
Mikrobiyoloji1901153002040
Moleküler Biyoloji & Genetik4201420001288
Mühendislik19615171578136152492
Nörobilim & Davranış1000101000021
Psikiyatri0001000001
Psikoloji401160000021
Sanat & Beşeri Billimler1301611000536
Sosyal Bilimler, Genel10303584131944235
Tarım Bilimleri464853186801144
Temel Bilimler, Genel3502337030080
Uzay Bilim1000000001
Yerbilimi810066110154168
Diğer5506444551622175
TOPLAM104834711014377447585332781
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Karadeniz Teknik Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi