Karadeniz Teknik Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi2099516965200981
Bitki & Hayvan Bilimi466129815691001309
Biyoloji & Biyokimya669812327695001495
Çevre/Ekoloji5883917152033103035
Çok Disiplinli2051241017784001140
Ekonomi & İşletme484566048735001347
Farmakoloji & Toksikoloji123151719600342
Fizik612399226800930
İmmunoloji10044009
Kimya1946611261225003250
Klinik Tıp4640584371933616009070
Malzeme Bilimi3908823652001135
Matematik22713615632300707
Mikrobiyoloji4064869594001063
Moleküler Biyoloji & Genetik236261838600657
Mühendislik260453739375151008368
Nörobilim & Davranış5970010200168
Psikiyatri20190314200184
Psikoloji33881923800369
Sanat & Beşeri Billimler472624662638001055
Sosyal Bilimler, Genel306170225250230694105872
Tarım Bilimleri36578106725001184
Temel Bilimler, Genel1375110333500536
Uzay Bilim20006008
Yerbilimi5021109161497002134
Diğer534508411062585003774
TOPLAM15375563561511132734242050122
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Karadeniz Teknik Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi