Karadeniz Teknik Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi2039416964400966
Bitki & Hayvan Bilimi463123815691001300
Biyoloji & Biyokimya664812327690001485
Çevre/Ekoloji5863877152017103013
Çok Disiplinli2061231017779001135
Ekonomi & İşletme474536048732001340
Farmakoloji & Toksikoloji123151719600342
Fizik604389226600919
İmmunoloji10044009
Kimya1940601261225003243
Klinik Tıp4604558361903597008985
Malzeme Bilimi3918723639001122
Matematik21212615631600675
Mikrobiyoloji4034469594001056
Moleküler Biyoloji & Genetik233261838600654
Mühendislik257852339375112008289
Nörobilim & Davranış5830010000161
Psikiyatri20170314100181
Psikoloji33881923300364
Sanat & Beşeri Billimler472614662637001053
Sosyal Bilimler, Genel294167524649830494105803
Tarım Bilimleri36577106725001183
Temel Bilimler, Genel1355010333400532
Uzay Bilim20006008
Yerbilimi49210310171501002123
Diğer532503411062527003709
TOPLAM15236551560911072714142049650
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Karadeniz Teknik Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi