Karadeniz Teknik Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi1998916963400947
Bitki & Hayvan Bilimi457108815688001276
Biyoloji & Biyokimya639802328684001454
Çevre/Ekoloji5753747152000102972
Çok Disiplinli2051231016776001130
Ekonomi & İşletme464426046720001314
Farmakoloji & Toksikoloji116131618800324
Fizik601389226100911
İmmunoloji10044009
Kimya1918571261170003163
Klinik Tıp4566539361883537008866
Malzeme Bilimi3918723637001120
Matematik21312515531000668
Mikrobiyoloji4024169592001050
Moleküler Biyoloji & Genetik233251838500652
Mühendislik252850439365089008196
Nörobilim & Davranış5820010100161
Psikiyatri20170314100181
Psikoloji33871922400354
Sanat & Beşeri Billimler42249455659300985
Sosyal Bilimler, Genel295164124549430394105755
Tarım Bilimleri36377106724001180
Temel Bilimler, Genel1375310332000523
Uzay Bilim20006008
Yerbilimi48710210151490002104
Diğer524475411062509003655
TOPLAM15051534860710882682242048958
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Karadeniz Teknik Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi