Karadeniz Teknik Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi2119516965900990
Bitki & Hayvan Bilimi475129816691001319
Biyoloji & Biyokimya673812327695001499
Çevre/Ekoloji6023997152057103081
Çok Disiplinli2071241017796001154
Ekonomi & İşletme584746049736001377
Farmakoloji & Toksikoloji126181820500358
Fizik619399228100950
İmmunoloji10044009
Kimya1953631271230003265
Klinik Tıp4666601371933643009140
Malzeme Bilimi3959123655001146
Matematik23916016737200794
Mikrobiyoloji4064869594001063
Moleküler Biyoloji & Genetik237261838700659
Mühendislik263354639385187008443
Nörobilim & Davranış6670010300176
Psikiyatri20190414200185
Psikoloji33881924300374
Sanat & Beşeri Billimler472634663652001071
Sosyal Bilimler, Genel304173025450830864105923
Tarım Bilimleri36679106725001186
Temel Bilimler, Genel1385110333600538
Uzay Bilim20006008
Yerbilimi5231119181503002164
Diğer540508401072677003872
TOPLAM15540575061711302766542050744
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Karadeniz Teknik Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi