Karadeniz Teknik Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi313053100144
Bitki & Hayvan Bilimi250345320143113
Biyoloji & Biyokimya550175100000141
Çevre/Ekoloji75111823713922232
Çok Disiplinli3726931312091
Ekonomi & İşletme10011513160147
Farmakoloji & Toksikoloji90021000012
Fizik1503161000035
İmmunoloji1000000001
Kimya69229571110178
Klinik Tıp180086810452160
Malzeme Bilimi4072316520093
Matematik50090000014
Mikrobiyoloji1601153002037
Moleküler Biyoloji & Genetik4101410001084
Mühendislik16714161497436152446
Nörobilim & Davranış1000101000021
Psikiyatri0001000001
Psikoloji401160000021
Sanat & Beşeri Billimler120158000430
Sosyal Bilimler, Genel9503584131944227
Tarım Bilimleri444854175701140
Temel Bilimler, Genel3302277030072
Uzay Bilim1000000001
Yerbilimi72006440144149
Diğer5004414451322161
TOPLAM9353366951348416982262551
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Karadeniz Teknik Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi