Karadeniz Teknik Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi1808316960000888
Bitki & Hayvan Bilimi437104815656001220
Biyoloji & Biyokimya599712328660001381
Çevre/Ekoloji5553347111922102830
Çok Disiplinli205123916744001097
Ekonomi & İşletme443895846716001253
Farmakoloji & Toksikoloji115101618300315
Fizik593359226100900
İmmunoloji10043008
Kimya1848501241122003036
Klinik Tıp4512513361873420008668
Malzeme Bilimi3767723600001058
Matematik19211814429800626
Mikrobiyoloji3753969576001005
Moleküler Biyoloji & Genetik220241537300623
Mühendislik245945337294861007839
Nörobilim & Davranış572009600155
Psikiyatri20170314100181
Psikoloji33811920700331
Sanat & Beşeri Billimler42235435654600922
Sosyal Bilimler, Genel290157924548229494105586
Tarım Bilimleri36076106718001170
Temel Bilimler, Genel1294910330700498
Uzay Bilim20004006
Yerbilimi470849151424002002
Diğer51644037942384003471
TOPLAM14630498659410462577142047069
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Karadeniz Teknik Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi